Akademickie Przedbiegi

I ty możesz mieć zajęcia z profesjonalnym trenerem. Zapraszamy do udziału w treningach organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego, której celem jest przygotowanie wszystkich chętnych do startu w Biegnij Warszawo.
Runner\'s World
Fot. Akademia Leona Koźmińskiego

Zajęcia będą dostępne i dla zaawansowanych, i dla amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił w biegu. Przygotowania do biegu, rozpoczną się 31.08. Na miesiąc przed Biegnij Warszawo (02.10.2011). Pełen cykl zakłada 5 treningów po 1,5h każdy. Zajęcia będą się odbywać w każdą środę, od godz. 19.00 na stadionie lekko-atletycznym warszawskiej Agrykoli. Co tydzień, biegaczom będzie towarzyszyć Gość Specjalny, który razem z nami weźmie udział w rozgrzewce i treningu. Będą to:

7 września - Ania Pacholak
14 września - Grzegorz Sudoł
21 września - Tomasz Majewski

Wspólne treningi pod okiem doświadczonego trenera, czołowego polskiego chodziarza, Kamila Kalki, mają za zadanie połączyć uczestników Biegnij Warszawo - zarówno amatorów, jak i maratończyków. Akademickie Przedbiegi będą profesjonalnym wsparciem, ale również miłym sposobem spędzania czasu na świeżym powietrzu i z pewnością wpiszą się na trwałe w tę jedną z najpopularniejszych imprez biegowych w Polsce.

Partnerzy akcji Akademickie Przedbiegi zapewnią moc dodatkowych atrakcji.
Dla najwytrwalszych zawodników przygotowaliśmy specjalne koszulki biegowe w kolorze czarnym.

Podsumowaniem cyklu, będzie ostatni bieg, na terenie uczelni Akademii Leona Koźmińskiego, przy ul. Jagiellońskiej 57, zakończony wspólnym, zdrowym posiłkiem i możliwością podzielenia się swoimi przemyśleniami przed biegiem z innymi zawodnikami.

Na profilu Facebook akademickich przedbiegów znajdują się wszelkie przydatne informacje związane z treningami do Biegnij Warszawo. 

Zobacz również:
REKLAMA
}