[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Akademickie Przedbiegi

I ty możesz mieć zajęcia z profesjonalnym trenerem. Zapraszamy do udziału w treningach organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego, której celem jest przygotowanie wszystkich chętnych do startu w Biegnij Warszawo.
Fot. Akademia Leona Koźmińskiego

Zajęcia będą dostępne i dla zaawansowanych, i dla amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił w biegu. Przygotowania do biegu, rozpoczną się 31.08. Na miesiąc przed Biegnij Warszawo (02.10.2011). Pełen cykl zakłada 5 treningów po 1,5h każdy. Zajęcia będą się odbywać w każdą środę, od godz. 19.00 na stadionie lekko-atletycznym warszawskiej Agrykoli. Co tydzień, biegaczom będzie towarzyszyć Gość Specjalny, który razem z nami weźmie udział w rozgrzewce i treningu. Będą to:

7 września - Ania Pacholak
14 września - Grzegorz Sudoł
21 września - Tomasz Majewski

Wspólne treningi pod okiem doświadczonego trenera, czołowego polskiego chodziarza, Kamila Kalki, mają za zadanie połączyć uczestników Biegnij Warszawo - zarówno amatorów, jak i maratończyków. Akademickie Przedbiegi będą profesjonalnym wsparciem, ale również miłym sposobem spędzania czasu na świeżym powietrzu i z pewnością wpiszą się na trwałe w tę jedną z najpopularniejszych imprez biegowych w Polsce.

Partnerzy akcji Akademickie Przedbiegi zapewnią moc dodatkowych atrakcji.
Dla najwytrwalszych zawodników przygotowaliśmy specjalne koszulki biegowe w kolorze czarnym.

Podsumowaniem cyklu, będzie ostatni bieg, na terenie uczelni Akademii Leona Koźmińskiego, przy ul. Jagiellońskiej 57, zakończony wspólnym, zdrowym posiłkiem i możliwością podzielenia się swoimi przemyśleniami przed biegiem z innymi zawodnikami.

Na profilu Facebook akademickich przedbiegów znajdują się wszelkie przydatne informacje związane z treningami do Biegnij Warszawo. 

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij