Biegaj codziennie z Runner's World!

Przez miesiąc biegać przez minimum 15 minut każdego dnia - do takiego wyzwania zapraszamy wszystkich Czytelników Runner's World. Przyłącz się do akcji #RWBiegamCodziennie już dzisiaj i regularnie dawaj nam znać na naszym fanpage'u, jak Ci idzie!

Przyłącz się do akcji #RWBiegamCodziennie Spectral-Design/shutterstock.com
fot. Spectral-Design/shutterstock.com

Akcję #RW BiegamCodziennie zorganizowaliśmy, aby zmobilizować Was – a także samych siebie – do bardziej intensywnego i systematycznego biegania. W poprzednich latach wraz z nadejściem wiosny większość z nas zaczynała startować w zawodach, co dla wszystkich jest świetnym źródłem motywacji, ale w tych niezwykłych czasach, gdy imprez biegowych jest jak na lekarstwo, może być trudniej zmobilizować się do biegania. Wiadomo, że znacznie łatwiej się trenuje, kiedy masz jakiś cel do osiągnięcia.

Tym razem cel jest bardzo prosty: biegać przez co najmniej kwadrans dziennie, codziennie od 21 marca, czyli pierwszego dnia wiosny, do 22 kwietnia, czyli Międzynarodowego Dnia Ziemi. To w sumie 33 dni biegania z rzędu (jeśli będą chętni na kontynuowanie zabawy, rozważymy jej kontynuację).

Ale jest też cel dodatkowy: zachęcić kogo tylko się da do regularnego trenowania. Dlatego dziel się swoimi postępami i motywuj innych, lajkując, komentując i udostępniając związane z naszą akcją posty na fanpage’u RW. Możesz także udostępniać związane z akcją treści na własnych profilach na Facebooku, Twitterze i Instagramie, oznaczając je hashtagiem #RWBiegamCodziennie.

Masz pytania dotyczące akcji #RWBiegamCodziennie? Zajrzyj do naszego FAQ.

Biegaj z nami codziennie! Powodzenia!

Zobacz także: 16 patentów na wytrwanie w codziennym bieganiu

RW

REKLAMA
}