Biegaj codziennie z Runner's World!

Przez 30 dni biegać przez co najmniej kwadrans każdego dnia - do takiego wyzwania zapraszamy wszystkich Czytelników Runner's World. Przyłącz się do akcji #RWBiegamCodziennie już dzisiaj i regularnie dawaj nam znać na naszym fanpage'u, jak Ci idzie!

Biegaj codziennie z Runner's World! NDAB Creativity/shutterstock.com
fot. NDAB Creativity/shutterstock.com

Akcję #RW BiegamCodziennie pierwszy raz zorganizowaliśmy wiosną, aby zmobilizować Was – a także samych siebie – do bardziej intensywnego i systematycznego biegania. Chcieliśmy, aby nasze wyzwanie stało się dla Was takim motywatorem do trenowania, jakim w poprzednich latach były imprezy biegowe, teraz przez pandemię wykreślone z kalendarza. Wiadomo przecież, że znacznie łatwiej się trenuje, kiedy masz konkretny cel do osiągnięcia, prawda?

Tym razem idea jest podobna: skoro dzieciaki zaczęły dzisiaj szkołę, my zaczynamy regularne codzienne bieganie - minimum 15 minut dziennie przez kolejnych 30 dni, od 1 września do końca miesiąca (albo i dłużej). Żadnych zdalnych zajęć, żadnych nieusprawiedliwionych nieobecności, żadnych wagarów, żadnych weekendów – każdego dnia uczciwie dopisujemy kolejny trening do swojej serii.

Ale jest też cel dodatkowy: zachęcić kogo tylko się da do regularnego biegania. Dlatego dziel się swoimi postępami i motywuj innych, lajkując, komentując i udostępniając związane z naszą akcją posty na fanpage’u RW. Możesz także udostępniać związane z akcją treści na własnych profilach na Facebooku, Twitterze i Instagramie, oznaczając je hashtagiem #RWBiegamCodziennie.

Masz pytania dotyczące akcji #RWBiegamCodziennie? Zapoznaj się z naszą listą najczęściej zadawanych pytań.

Biegaj z nami codziennie! Trzymamy za Ciebie kciuki!

Zobacz także:

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}