Biegaj codziennie z Runner's World przez cały karnawał!

Przez półtora miesiąca biegać przez co najmniej kwadrans każdego dnia - do takiego wyzwania zapraszamy wszystkich Czytelników Runner's World! Przyłącz się do akcji #RWBiegamCodziennie już dzisiaj, namów do udziału w niej kogo tylko Ci się uda i wejdź w nowy sezon w formie lepszej niż kiedykolwiek!

Biegaj codziennie z Runner's World przez cały karnawał! Drazen Zigic / Freepik
Image by Drazen Zigic on Freepik

Akcję #RW BiegamCodziennie pierwszy raz zorganizowaliśmy w  2021 roku z okazji pierwszego dnia wiosny, aby zmobilizować Was – a także samych siebie – do bardziej intensywnego i systematycznego biegania. Chcieliśmy, aby w czasach pandemii, kiedy masowo odwoływane były imprezy biegowe, nasze wyzwanie stało się dla Was takim motywatorem do trenowania, jakim w poprzednich latach były starty w zawodach. Wiadomo przecież, że znacznie łatwiej się trenuje, kiedy masz konkretny cel do osiągnięcia, prawda?

Powtórzyliśmy ją kilka miesięcy później, startując z drugą edycją dokładnie 1 września - skoro tego dnia dzieci rozpoczęły szkołę, my postanowiliśmy ponownie zmobilizować Was do regularnego codziennego biegania, bez żadnych zdalnych zajęć, żadnych nieusprawiedliwionych nieobecności, żadnych wagarów, żadnych weekendów.

Tym razem pretekstem do rozpoczęcia kolejnej edycji akcji #RW BiegamCodziennie jest rozpoczynający się właśnie dzisiaj, w święto Trzech Króli, karnawał. Tym razem zachęcamy Was, abyście razem z nami biegali każdego dnia przez minimum 15 minut przez kolejnych 48 dni, aż do 22 lutego, czyli Środy Popielcowej, kiedy czas karnawału ustąpi Wielkiemu Postowi.

Ale jest też cel dodatkowy: zachęcić kogo tylko się da do regularnego biegania. Dlatego dziel się swoimi postępami i motywuj innych, lajkując, komentując i udostępniając związane z naszą akcją posty na fanpage’u RW. Możesz także udostępniać związane z akcją treści na własnych profilach na Facebooku, Twitterze i Instagramie, oznaczając je hashtagiem #RWBiegamCodziennie.

Masz pytania dotyczące akcji #RWBiegamCodziennie? Zapoznaj się z naszą listą najczęściej zadawanych pytań.

Biegaj z nami codziennie! Trzymamy za Ciebie kciuki! Powodzenia!

Zobacz także:

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}