[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Biegaj i wygraj z RW i Endomondo

Biegasz z Endomondo? Przyłącz się w marcu do "Biegaj z Runner's World Challenge", by już teraz budować formę na rozpoczynający się sezon 2013, a przy okazji wygrać jedną z 6 półrocznych prenumerat RW.

Sezon biegowy 2013 oficjalnie uznajemy za rozpoczęty! Najwyższa pora wskoczyć w biegowe buty, uruchomić Endomondo i ruszyć na biegowe trasy! Dołącz do społeczności Runner’s World, by już teraz zacząć budować formę, a przy okazji zdobyć prenumeratę polskiej edycji największego na świecie magazynu dla biegaczy.

Zasady akcji są proste: przyłącz się w marcu do "Biegaj z Runner’s World Challenge" (możesz to zrobić w dowolnym momencie!) i przez cały miesiąc biegaj, a my będziemy zliczać przebiegnięte przez Ciebie kilometry. Każde 3 km pokonanego dystansu stanowić będą 1 los. Każdy los po zakończeniu akcji weźmie udział w losowaniu 6 półrocznych prenumerat miesięcznika Runner’s World.

REKLAMA

Dbając o zasady fair play, po zakończeniu rywalizacji sprawdzimy starannie treningi zwycięzców. Jeśli doszukamy się nieprawidłowości, przeprowadzimy dodatkowe losowanie, aby wyłonić innych laureatów. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo, a ich imiona i nazwiska podane zostaną na początku kwietnia na stronach Endomondo i Runner’s World.

Uwaga! Ponieważ nie jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić dyskusji na temat akcji na stronie rywalizacji w serwisie Endomondo, zapraszamy do kontaktowania się z nami w sprawach z nią związanych za pośrednictwem profilu RW na Facebooku (najlepsza opcja: Wiadomość) lub w komentarzach pod tym artykułem.

Powodzenia!

Rywalizacja została zakończona. Dziękujemy za udział w akcji!

 

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij