Biegaj i wygraj z RW i Endomondo

Biegasz z Endomondo? Przyłącz się w marcu do "Biegaj z Runner's World Challenge", by już teraz budować formę na rozpoczynający się sezon 2013, a przy okazji wygrać jedną z 6 półrocznych prenumerat RW.

Sezon biegowy 2013 oficjalnie uznajemy za rozpoczęty! Najwyższa pora wskoczyć w biegowe buty, uruchomić Endomondo i ruszyć na biegowe trasy! Dołącz do społeczności Runner’s World, by już teraz zacząć budować formę, a przy okazji zdobyć prenumeratę polskiej edycji największego na świecie magazynu dla biegaczy.

Zasady akcji są proste: przyłącz się w marcu do "Biegaj z Runner’s World Challenge" (możesz to zrobić w dowolnym momencie!) i przez cały miesiąc biegaj, a my będziemy zliczać przebiegnięte przez Ciebie kilometry. Każde 3 km pokonanego dystansu stanowić będą 1 los. Każdy los po zakończeniu akcji weźmie udział w losowaniu 6 półrocznych prenumerat miesięcznika Runner’s World.

Dbając o zasady fair play, po zakończeniu rywalizacji sprawdzimy starannie treningi zwycięzców. Jeśli doszukamy się nieprawidłowości, przeprowadzimy dodatkowe losowanie, aby wyłonić innych laureatów. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo, a ich imiona i nazwiska podane zostaną na początku kwietnia na stronach Endomondo i Runner’s World.

Uwaga! Ponieważ nie jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić dyskusji na temat akcji na stronie rywalizacji w serwisie Endomondo, zapraszamy do kontaktowania się z nami w sprawach z nią związanych za pośrednictwem profilu RW na Facebooku (najlepsza opcja: Wiadomość) lub w komentarzach pod tym artykułem.

Powodzenia!

Rywalizacja została zakończona. Dziękujemy za udział w akcji!

 

RW

REKLAMA
}