Biegaj i wygraj z RW i Endomondo

Biegasz z Endomondo? Przyłącz się w marcu do "Biegaj z Runner's World Challenge", by już teraz budować formę na rozpoczynający się sezon 2013, a przy okazji wygrać jedną z 6 półrocznych prenumerat RW.

Sezon biegowy 2013 oficjalnie uznajemy za rozpoczęty! Najwyższa pora wskoczyć w biegowe buty, uruchomić Endomondo i ruszyć na biegowe trasy! Dołącz do społeczności Runner’s World, by już teraz zacząć budować formę, a przy okazji zdobyć prenumeratę polskiej edycji największego na świecie magazynu dla biegaczy.

REKLAMA

Zasady akcji są proste: przyłącz się w marcu do "Biegaj z Runner’s World Challenge" (możesz to zrobić w dowolnym momencie!) i przez cały miesiąc biegaj, a my będziemy zliczać przebiegnięte przez Ciebie kilometry. Każde 3 km pokonanego dystansu stanowić będą 1 los. Każdy los po zakończeniu akcji weźmie udział w losowaniu 6 półrocznych prenumerat miesięcznika Runner’s World.

Dbając o zasady fair play, po zakończeniu rywalizacji sprawdzimy starannie treningi zwycięzców. Jeśli doszukamy się nieprawidłowości, przeprowadzimy dodatkowe losowanie, aby wyłonić innych laureatów. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo, a ich imiona i nazwiska podane zostaną na początku kwietnia na stronach Endomondo i Runner’s World.

Uwaga! Ponieważ nie jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić dyskusji na temat akcji na stronie rywalizacji w serwisie Endomondo, zapraszamy do kontaktowania się z nami w sprawach z nią związanych za pośrednictwem profilu RW na Facebooku (najlepsza opcja: Wiadomość) lub w komentarzach pod tym artykułem.

Powodzenia!

Rywalizacja została zakończona. Dziękujemy za udział w akcji!

 

RW

Zobacz również:
Spokojne kilometry, które stanowią ogromną większość Twojego kilometrażu podczas treningów, to fundament planów treningowych biegaczy długodystansowych. Pytanie jednak brzmi: czy przypadkiem nie pokonujesz ich za szybko albo za wolno? Sprawdź, jakie tempo na długie, swobodne wybiegania będzie odpowiednie dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twoje cele, doświadczenie oraz pozostałe obciążenia treningowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA