[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Biegiem po wakacje - Złap lato z Nike+

Ruszyło nowe biegowe wyzwanie Nike Running: Złap Lato. Do końca kalendarzowego lata pozostało tylko 5 tygodni. Uchwyć na zdjęciach ostatnie promienie słońca i wydłuż lato o tydzień! Zrób sobie biegowe selfie i wygraj wyjazd na rajskie Malediwy!

Właśnie ruszyło nowe biegowe wyzwanie Nike Running: Złap Lato. Dlaczego teraz? Do końca kalendarzowego lata pozostało 5 tygodni. To najwyższy czas, by łapać wczesne poranki, gorące promienie słoneczne i niezapomniane chwile gdzieś na końcu świata – i to biegiem! W jakim celu? Aby lato trwało tydzień dłużej!

Lato 24/7

Jak oszukać czas? Wystarczy uwiecznić najlepsze momenty z codziennych biegów na zdjęciach w stylu selfie! Niezależnie od tego, gdzie jesteś – w centrum metropolii, na miejskiej plaży, u podnóża góry, w parku, nad jeziorem czy na leśnych ścieżkach – fotografuj siebie na tle otoczenia, a efekty wrzucaj na stronę zlaplato.wawalove.pl.

Inspiracje

Żeby ułatwić zadanie trenującym amatorom aparatu w telefonie, zdjęcia można kategoryzować w 8 grupach: Poszukiwacz Przygód, Turysta, Plażowicz, Pogodoodporny, Gwiazda, Sneakerfreak, Ranny Ptaszek i Nocny Marek. Dzięki temu, zarówno spragniony sławy biegacz, miłośnik opalania,
jak i odkrywca nieznanego będą mogli w pełni wyrazić swoją zajawkę.

Co tydzień, aż do 21 września, zespół Nike+ będzie przyznawał specjalne odznaki odpowiadające powyższym tagom. Wraz z największą liczbą głosów (like’ów) będą one przepustką do nagrody głównej: wyjazdu na rajskie Malediwy!

Be social, share it!

Na stronie aktywacji znaleźć można profil użytkownika, za pomocą którego dodaje się kolejne selfie, a także zgłasza zdjęcia do danej kategorii. Warto również, odwiedzić galerię zdjęć opublikowanych przez innych biegaczy i oddać swój głos na najfajniejsze spośród nich. Jest ona także rankingiem najpopularniejszych selfie – jednak zdjęcia można sortować też według odznaki, daty dodania czy alfabetycznie.

Jeśli zaś nie do końca wiemy, gdzie udać się na trening, na zlaplato.wawalove.pl znajduje się zakładka najciekawszych tras w głównych miastach Polski. Bądź tam pierwszy, aby wykonać najoryginalniejsze selfie!

(artykuł sponsorowany, źródło: materiały prasowe)

N

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij