Dzienniczek treningowy biegacza od Runner's World

Tak jak zdjęcia z wakacji przywołują miłe wspomnienia z odpoczynku, tak zapisy w dzienniczku treningowym przypomną dobrą robotę i zmotywują do jeszcze lepszej. Z tą analogową wersją aplikacji biegowej zapewnisz sobie 52 tygodnie w życiowej formie. Szukaj w kioskach.

Dzienniczek treningowy biegacza, wydanie specjalne Runner's World okładka dzienniczka, shutterstock.com
Dzienniczek treningowy biegacza od Runner's World / okładka dzienniczka, shutterstock.com

Najnowsze wydanie specjalne Runner's World to dzienniczek treningowy dla biegacza. Został przygotowany tak, by pomóc Ci w prowadzeniu zapisków z ćwiczeń przez 52 tygodnie. To nie jest kalendarz. Jego uzupełnianie możesz zacząć w każdym momencie roku. Ty decydujesz, kiedy podejmiesz swoje wyzwanie.

W środku stworzyliśmy tygodniowy schemat, w który możesz wpisywać swoje treningi. Znalazły się tu podpowiedzi, co warto zawrzeć w biegowym raporcie z wykonanej roboty. Dzięki temu dostajesz zastrzyk motywacji, żeby utrzymać ciągłość zapisków, ale też rozbierasz swoje treningi na czynniki pierwsze. Kiedy wszystko masz czarno na białym, łatwiej wyłapać błędy czy wprowadzić korekty.

Zapisuj informacje na temat swojej wagi, tętna, snu, samopoczucia, testów sprawnościowych i tempowych. Jeszcze szybciej zauważysz efekty, jakie przynoszą treningi. A doskonale wiesz, że te najlepiej nakręcają do dalszej pracy. Będą nieocenionym wsparciem w chwilach zwątpienia.

Dodatkowo na marginesach umieściliśmy porady dietetyczne, zdrowotne i treningowe. Do tego motywatory, które mają na celu zmobilizować, kiedy będzie się chciało trochę mniej. Zachęcamy do dopisywania własnych patentów, ćwiczeń, przepisów czy cytatów. Dzięki temu stworzysz kompleksową metodę treningową, która najlepiej działa na Ciebie.

Znalazło się miejsce na uwagi o Twoich butach, startach w zawodach i ulubionych ścieżkach biegowych. Możesz odliczać tygodnie do Twojego najbliższego wyzwania. Jednym słowem żadna ważna sprawa dotycząca Twojego biegania Ci nie umknie. Umieściliśmy 6 planów treningowych dla początkujących i zaawansowanych. Znajdziesz też ogólne porady dotyczące odżywiania, bezpiecznego treningu i jak biegać bez bólu. Żeby zawsze były pod ręką.

Kiedy zaczniesz swoje zapiski, szybko dojdziesz do wniosku, że to analogowa wersja aplikacji biegowych. Tutaj Ty ją projektujesz. Decydujesz, jakie informacje się w niej znajdą. Trawestując stare przysłowie można powiedzieć: co ręka napisze, głowa zapamięta, a noga odda.

"To dobre narzędzie treningowe, które pomoże Ci konsekwentnie przejść przez każdy program, który właśnie masz zamiar rozpocząć" - mówi Marek Dudziński, redaktor naczelny magazynu Runner's World Polska. "Pozwoli zapisać wszystko, co przyda się do analizy 52 biegowych tygodni – po to, by następne były jeszcze lepsze. A przede wszystkim jest namacalnym dowodem Twojej walki o lepszy wynik. Pokazuje, jak dużo już masz za sobą, jak radzisz sobie z dołkami, które mogą dopaść zarówno Twoje mięśnie, jak i głowę. A co najlepsze – to działa. Wierzę, że przekonasz się o tym na własnej skórze".

Cena "Dzienniczka treningowego biegacza" to 19,99 zł. Dostaniesz go od 25 listopada w kioskach i punktach prasowych, w których zazwyczaj kupujesz magazyn Runner's World.

RW

REKLAMA
}