Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Muzyka do biegania: Zastrzyk mocy na treningu

Muzyka potrafi dodać skrzydeł na trasie. Poprawia Twoją wydajność i pozwala czerpać jeszcze więcej przyjemności z treningu, bo odsuwa uwagę od narastającego zmęczenia. To legalny mentalny doping. Posłuchaj energetyzującej składanki Czytelników RW.

muzyka, słuchawki Muzyka doda Ci kopa na treningu/fot. shutterstock.com

Kiedy słyszysz skoczną muzykę, nogi same rwą się do tańca. Gdy słuchasz „Eye of The Tiger” z Rocky’ego podczas biegu, Twoja głowa znajduje gdzieś zachomikowane pokłady energii. Dajesz z siebie jeszcze więcej mocy.

Wykorzystanie takich numerów podczas mocniejszych treningów lub zawodów sprawi, że nawet duży wysiłek będzie łatwiej i dłużej wytrzymać. Muzyka ma potężną moc motywowania do cięższej pracy. Odradzamy stosowania podczas lekkiego biegania, żeby nie przekroczyć dozwolonej prędkości. 

W czasie treningów najlepiej wykorzystać muzykę, która będzie odpowiadała Twojemu gustowi muzycznemu. Ale jak nie masz pomysłu, co powinno znaleźć się na takiej składance do bieganie, to przychodzimy Ci z pomocą.

W zestawieniu TOP 25 znalazły się utwory, które wskazali sami Czytelnicy RW, jako te kawałki, które pomagają w chwilach kryzysu i sprawiają, że nogi same chcą więcej i mocniej.  

Spróbuj, czy na Ciebie też tak zadziała:

1. Muse - Uprising

2. Europe - The Final Countdown

3. Iggy Pop - Lust for Life

4. Rammstein - Ich Will

5. Wiewiórka na Drzewie - Rzeźnik

1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij