[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Muzyka do biegania: Zastrzyk mocy na treningu

Muzyka potrafi dodać skrzydeł na trasie. Poprawia Twoją wydajność i pozwala czerpać jeszcze więcej przyjemności z treningu, bo odsuwa uwagę od narastającego zmęczenia. To legalny mentalny doping. Posłuchaj energetyzującej składanki Czytelników RW.

muzyka, słuchawki Muzyka doda Ci kopa na treningu/fot. shutterstock.com

Kiedy słyszysz skoczną muzykę, nogi same rwą się do tańca. Gdy słuchasz „Eye of The Tiger” z Rocky’ego podczas biegu, Twoja głowa znajduje gdzieś zachomikowane pokłady energii. Dajesz z siebie jeszcze więcej mocy.

Wykorzystanie takich numerów podczas mocniejszych treningów lub zawodów sprawi, że nawet duży wysiłek będzie łatwiej i dłużej wytrzymać. Muzyka ma potężną moc motywowania do cięższej pracy. Odradzamy stosowania podczas lekkiego biegania, żeby nie przekroczyć dozwolonej prędkości. 

REKLAMA

W czasie treningów najlepiej wykorzystać muzykę, która będzie odpowiadała Twojemu gustowi muzycznemu. Ale jak nie masz pomysłu, co powinno znaleźć się na takiej składance do bieganie, to przychodzimy Ci z pomocą.

W zestawieniu TOP 25 znalazły się utwory, które wskazali sami Czytelnicy RW, jako te kawałki, które pomagają w chwilach kryzysu i sprawiają, że nogi same chcą więcej i mocniej.  

Spróbuj, czy na Ciebie też tak zadziała:

1. Muse - Uprising

2. Europe - The Final Countdown

3. Iggy Pop - Lust for Life

4. Rammstein - Ich Will

5. Wiewiórka na Drzewie - Rzeźnik

1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij