Nowy numer Runner's World w lepszej formie

Po wielu latach spędzonych razem postanowiliśmy nadać nowego kolorytu naszemu związkowi. W kwietniowym numerze magazynu czeka na Ciebie nowy wygląd, nowe działy, nowe podejście do tematów, które Cię interesują. Niezmienna została nasza wspólna pasja - bieganie.

Runner's World Polska, Runner's World nowy numer Rodale Images
Okładka kwietniowego numeru magazynu Runner's World / fot. Rodale Images

Przeczytałem gdzieś ostatnio, że podobno nieład, jaki panuje w otoczeniu człowieka, nie jest niestety oznaką jego geniuszu.

Szkoda, bo nie będę już teraz miał żadnych argumentów w rozmowie z szefową o stanie mojego biurka. Teraz to porządek jest na fali. Powstają nawet poradniki, które mają nas nauczyć sprzątania i tego, jak bez żalu pozbywać się starych przedmiotów, by bez zbędnego bagażu wkraczać w nowe obszary życia. Nie mam pewności, czy nie wolałem starej teorii, ale z ręką na sercu muszę przyznać, że w nowej jest sporo prawdy.

Mimo że do każdego kolejnego numeru Runner's World przykładaliśmy się tak jakby od tego zależała nasza życiówka w maratonie, to zauważyliśmy, że nadszedł czas na pewne zmiany i wkroczenie z Tobą w nowe obszary biegowego świata. Dlaczego? Bo zmienia się bieganie i zmieniasz się Ty. W końcu sami pisaliśmy na tych łamach wielokrotnie, że w dwa lata można przeobrazić się z żyjącego głównie na kanapie testera wytrzymałości zawiasów drzwi lodówki w prawdziwego maratończyka i wierzę, że jesteś tego biegającym przykładem. A to oznacza, że zmieniło się nie tylko Twoje ciało, ale też Twoje postrzeganie biegania i związane z tym potrzeby. Dlatego zmieniamy się i my.

Nie tylko zmieniamy nasze ciało (jestem przekonany, że nowy wygląd magazynu przypadnie Ci do gustu), ale i nasze postrzeganie biegania. Stąd nowe działy (Starter, sekcje Trenera RW) i nowe podejście do tych, które już znasz. Po tych kilku razem spędzonych latach postanowiliśmy dodać trochę nowego kolorytu naszemu związkowi, który, mam nadzieję, spodoba się również wszystkim nowym Czytelnikom. I, co chyba najważniejsze, wierzę, że nowa forma Runner's World przełoży się na jeszcze lepszą Twoją formę.

Przejrzyj nowy numer strona po stronie:

PS Numer gotowy w kioskach. Mogę teraz posprzątać biurko.

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}