[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowy numer Runner's World w lepszej formie

Po wielu latach spędzonych razem postanowiliśmy nadać nowego kolorytu naszemu związkowi. W kwietniowym numerze magazynu czeka na Ciebie nowy wygląd, nowe działy, nowe podejście do tematów, które Cię interesują. Niezmienna została nasza wspólna pasja - bieganie.

Runner's World Polska, Runner's World nowy numer Okładka kwietniowego numeru magazynu Runner's World / fot. Rodale Images

Przeczytałem gdzieś ostatnio, że podobno nieład, jaki panuje w otoczeniu człowieka, nie jest niestety oznaką jego geniuszu.

Szkoda, bo nie będę już teraz miał żadnych argumentów w rozmowie z szefową o stanie mojego biurka. Teraz to porządek jest na fali. Powstają nawet poradniki, które mają nas nauczyć sprzątania i tego, jak bez żalu pozbywać się starych przedmiotów, by bez zbędnego bagażu wkraczać w nowe obszary życia. Nie mam pewności, czy nie wolałem starej teorii, ale z ręką na sercu muszę przyznać, że w nowej jest sporo prawdy.

REKLAMA

Mimo że do każdego kolejnego numeru Runner's World przykładaliśmy się tak jakby od tego zależała nasza życiówka w maratonie, to zauważyliśmy, że nadszedł czas na pewne zmiany i wkroczenie z Tobą w nowe obszary biegowego świata. Dlaczego? Bo zmienia się bieganie i zmieniasz się Ty. W końcu sami pisaliśmy na tych łamach wielokrotnie, że w dwa lata można przeobrazić się z żyjącego głównie na kanapie testera wytrzymałości zawiasów drzwi lodówki w prawdziwego maratończyka i wierzę, że jesteś tego biegającym przykładem. A to oznacza, że zmieniło się nie tylko Twoje ciało, ale też Twoje postrzeganie biegania i związane z tym potrzeby. Dlatego zmieniamy się i my.

Nie tylko zmieniamy nasze ciało (jestem przekonany, że nowy wygląd magazynu przypadnie Ci do gustu), ale i nasze postrzeganie biegania. Stąd nowe działy (Starter, sekcje Trenera RW) i nowe podejście do tych, które już znasz. Po tych kilku razem spędzonych latach postanowiliśmy dodać trochę nowego kolorytu naszemu związkowi, który, mam nadzieję, spodoba się również wszystkim nowym Czytelnikom. I, co chyba najważniejsze, wierzę, że nowa forma Runner's World przełoży się na jeszcze lepszą Twoją formę.

Przejrzyj nowy numer strona po stronie:

PS Numer gotowy w kioskach. Mogę teraz posprzątać biurko.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij