RW Camp 2013: zbuduj formę z Runner's World!

Chcesz trenować z Runner’s World? To możliwe! Już w sierpniu organizujemy pierwszy obóz biegowy RW. Treningi pod okiem znakomitych trenerów biegowych, spotkania z gwiazdami, wykłady i zajęcia z techniki biegania, świetna atmosfera - czekają na Ciebie!

Obóz biegowy Runner's World Camp 2013 RW

Rosnące z roku na rok zainteresowanie akcją Wyzwanie Runner’s World, w ramach której już po raz trzeci przygotowujemy kilkudziesięcioosobową grupę naszych Czytelników do startu w zawodach (w tym roku ponownie w maratonie), przekonało nas, że warto zrobić krok naprzód i zaproponować wam kolejną możliwość doskonalenia biegowej formy i techniki pod okiem trenerów i ekspertów Runner’s World.

W ten sposób narodziła się idea RW Camp - profesjonalnego obozu biegowego, podczas którego jego uczestnikom zapewnimy treningi, wykłady i spotkania z doświadczonymi, wysoce wykwalifikowanymi i świetnie przygotowanymi specjalistami z różnych dziedzin.

Kiedy?

Licząc na piękną, słoneczną pogodę, której tej wiosny Matka Natura nam wybitnie poskąpiła, pierwszy RW Camp zaplanowaliśmy na środek wakacji - jego uczestnicy będą szlifować formę i technikę biegową pod okiem naszych trenerów i ekspertów w dniach 7-11 sierpnia.

Gdzie?

Na miejsce organizacji obozu biegowego Runner’s World wybraliśmy malownicze tereny Sudetów. Bazą wypadową dla uczestników RW Camp będzie uzdrowiskowa miejscowość Świeradów-Zdrój, ale treningi odbędą się również w bardzo chętnie odwiedzanej przez profesjonalnych biegaczy i zaawansowanych amatorów Szklarskiej Porębie.

Zakwaterowanie

Uczestnicy RW Camp gościć będą w hotelu Interferie Sport w Świeradowie-Zdroju, w dolinie rzeki Kwisy u podnóża Sępiej Góry, około 1,5 km od Parku Zdrojowego. Niezaprzeczalnymi atutami tego hotelu są atrakcyjne położenie, piękne górskie widoki i relaksująca cisza, a także infrastruktura przygotowana z myślą o osobach aktywnych fizycznie i sportowcach, m.in. aquapark z 4 basenami, 4 saunami i gabinetami kosmetyczno-zabiegowymi, a także kort tenisowy, sala fitness, sala sportowa i grota solna.

Oferta

Oprócz zakwaterowania w hotelu Interferie Sport zapewniamy uczestnikom obozu biegowego RW pełne wyżywienie, transfery na miejsca treningów, dwa specjalistyczne treningi dziennie, konsultacje z trenerami, porady dietetyków, masaż sportowy, spotkania ze znanymi biegaczami, wykłady z technik biegowych oraz darmowy wstęp do hotelowego aquaparku. Każdy otrzyma również okolicznościową koszulkę techniczną.

Trenerzy

Trenerami podczas pierwszej edycji RW Camp będą Anna Zagórska-Rostkowska, półfinalistka igrzysk olimpijskich w Pekinie w biegu na 800 metrów, 7-krotna mistrzyni Polski w biegu na 800 m na stadionie i halowa mistrzyni kraju na tym dystansie, oraz Piotr Rostkowski, trener I klasy lekkiej atletyki, trener kadry narodowej, były rekordzista Polski w biegu na 1500 metrów, 2-krotny mistrz Polski i 3-krotny mistrz kraju w biegu na tym dystansie. Nasi trenerzy tworzą zgraną parę nie tylko w życiu osobistym, bowiem Anna od pewnego czasu trenuje pod okiem swojego męża Piotra. Oprócz nich swoją wiedzą, doświadczeniem i pomocą uczestników obozu wspierać będą zaproszeni eksperci oraz redaktorzy Runner’s World.

Program obozu

Dzień 1

Świeradów-Zdrój, 7 sierpnia

14.00-16.00 - przyjazd uczestników, zakwaterowanie w hotelu

17.00-18.00 - trening zapoznawczy

20.00-21.00 - kolacja

21.00 - 22:00 - spotkanie organizacyjne, prezentacja szczegółów programu RW Camp

Dzień 2

Świeradów-Zdrój, 8 sierpnia

8.00-8.30 - śniadanie

9.30-00-12.30 - trening biegowy I (teren)

13.00-13.30 - obiad

15.30-18.00 - trening biegowy II (ćwiczenia wzmacniające i rozciągające + odnowa biologiczna)

18.30 - kolacja

19.30- 22.00 - Akademia RW: Dieta biegacza - prezentacja dietetyka

Dzień 3

Świeradów-Zdrój, 9 sierpnia

7.30-8.00 - śniadanie    

9.00-00-13.00 - trening biegowy I (teren, wyjazd do Szklarskiej Poręby)

13.30-14.00 - obiad

16.00-17.30 - trening biegowy II (rozruch + elementy sprawności)

18.30 - 19:30 - kolacja

20.00 - 22:00 Akademia RW: Trening biegacza - prezentacja gościa RW

Dzień 4

Świeradów-Zdrój, 10 sierpnia

7.30-8.00 - śniadanie

9.00-00-14.00 - trening biegowy I (teren, wyjazd do Szklarskiej Poręby)

14.30-15.30 - obiad

16.30-17.30 - trening  II (sprawność)

17.00-20.00 - masaż i konsultacje fizjoterapeuty + konsultacje dietetyka sportowego ( sesje równoległe)

18.30 - 19:30 - kolacja

20.00-21.00 - Akademia RW: spotkanie z gościem RW  

Dzień 5

Świeradów-Zdrój, 11 sierpnia

7.30 - śniadanie              

8.30 - bieg (wyjazd do Szklarskiej Poręby)  

13.30 - obiad    

Ilość miejsc

W RW Camp 2013 będzie mogło wziąć udział 18 Czytelników Runner’s World, którzy jako pierwsi zgłoszą swój udział w tym wydarzeniu i dokonają w wyznaczonym terminie płatności z tytułu uczestnictwa w obozie.

Zapisy

Aby wziąć udział w obozie biegowym RW Camp 2013, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia dokonane inną drogą nie będą brane pod uwagę. Przypominamy, że o zakwalifikowaniu się do udziału w naszym obozie biegowym decyduje prawidłowość wypełnienia formularza i kolejność zgłoszeń.

Cena

Koszt uczestnictwa w RW Camp 2013 wynosi 1499 zł brutto od osoby. Kwota ta obejmuje zakwaterowanie w hotelu, pełne wyżywienie i wszystkie opisane powyżej szczegóły oferty. Nie pokrywamy kosztów przyjazdu uczestników naszego obozu do Świeradowa-Zdroju.

Partnerzy

Partnerem technicznym RW Camp 2013 jest firma Asics, producent wysokiej klasy sprzętu sportowego. Dla biegaczy Asics ma w obecny sezonie między innymi komplet męski złożony ze spodenek i koszulki o dopasowanym kroju, które wykonane zostały z materiału z włóknami ze skorupy kokosa, chroniącego przed promieniowaniem UV I nieprzyjemnym zapachem. Dzięki trójwymiarowej strukturze odzież z tej tkaniny schnie 2 razy szybciej niż konwencjonalne materiały. Włókna kokosa nie wypłukują się nawet po wielu praniach. Cena koszulki - 169 zł, cena spodenek - 169 zł.

Partnerem akcji jest również TS Regle Szklarska Poręba - grupa przyjaciół, która w listopadzie 2012 r. postanowiła założyć stowarzyszenie sportowe. Sam pomysł narodził się na wspólnym wybieganiu na drodze Pod Reglami. Początkowo miało mieć charakter towarzyski, lecz z upływem czasu i nowymi pomysłami przekształciło się w typowe stowarzyszenie sportowe. TS Regle prowadzi zajęcia dla członków stowarzyszenia i pomaga w prowadzeniu obozów dla osób trzecich, w tym roku zorganizowało również bieg Wielka Pętla Izerska i przeprowadziło w Szklarskiej Porębie akcję BiegamBoLubię. Członkowie stowarzyszenia z powodzeniem startują także w zawodach.

Twarzami TS Regle są znani długodystansowcy: Dariusz Kruczkowski - wielokrotny medalista mistrzostw Polski w biegach długich i górskich (48 medali), aktualny podwójny mistrz Polski w biegach górskich, Dariusz Jurkowski - siedmiokrotny medalista mistrzostw Polski w biegach długich, specjalista odnowy biologicznej oraz masażu sportowego, który współpracuje ze ścisłą czołówką polskiego triathlonu i czołowymi biegaczami, Piotr Rostkowski - trener klasy mistrzowskiej lekkiej atletyki, trener kadry narodowej, były rekordzista Polski w biegu na 1500 m, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, oraz Marek Deputat - mistrz Polski w maratonie z 1989 roku, zdobywca 5. miejsca w Vienna Maraton i 4. miejsca w Hamburg Maraton, wielokrotny medalista mistrzostw Polski.

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone

RW

REKLAMA
}