[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Rusza Wyzwanie Runner's World 2013

Rusza Wyzwanie Runner's World 2013! Podejmij rękawicę, wstąp do 50-osobowej drużyny Runner's World, przez 16 tygodni trenuj pod okiem naszych trenerów i wystartuj w Poznań Maraton 2013. Zapisy do akcji już 6 maja!

Wyzwanie Runner's World 2013

Ogromne zainteresowanie poprzednimi edycjami Wyzwania Runner's World utwierdziło nas w przekonaniu, że warto kontynuować tę akcję i nadal pomagać wam w przygotowaniach do startów na długich dystansach, oferując profesjonalną opiekę doświadczonych trenerów RW.

Tegoroczne Wyzwanie Runner’s World, podobnie jak było w poprzednim roku, to możliwość trenowania do maratonu według indywidualnych planów, stworzonych specjalnie dla Ciebie przez trenerów RW. Osoby, które spełnią warunki udziału w akcji, staną się członkami zespołu Wyzwanie Runner’s World. Finałem akcji i cyklu przygotowań będzie wspólny start w Poznań Maraton w dniu 13 października 2013 roku.

REKLAMA

Do wyzwania może przystąpić każdy, bez względu na płeć, wiek, miejsce zamieszkania i staż biegowy. Jedyne warunki to ukończone 18 lat, aktualne orzeczenie lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych i chęć podjęcia wyzwania.

Dostaniesz od nas:

• 16-tygodniową opiekę trenera Runner’s World

• indywidualny program treningowy i możliwość bieżącej konsultacji oraz modyfikacji założeń treningowych

• prawo startu w Poznań Maraton bez żadnych opłat

• wstęp do Strefy Runner’s World VIP na Poznań Maraton 2013 (rejestracja, odbiór numerów startowych, szatnia, napoje, strefa relaksu: masaż)

• techniczną koszulkę startową Asics z logo akcji

Kiedy zaczynamy?

Link do formularza zgłoszeniowego znajdziesz poniżej, zanim jednak zdecydujesz się wziąć udział w akcji, zapoznaj się z dostępnym na naszej stronie od piątku, 3 maja, regulaminem "Wyzwania Runner's World 2013". Zapisy do akcji rozpoczną się 6 maja, w poniedziałek - formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony punktualnie o godz. 19. Decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekaj z wypełnieniem formularza! Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona - w tegorocznym wyzwaniu będzie mogło wziąć udział 50 biegaczek i biegaczy.

Koszt uczestnictwa w Wyzwaniu Runner’s World to jedyne 299 zł.

Partnerami akcji jest Poznań Maraton oraz firmy Asics, producent legendarnych butów treningowo-startowych Gel-DS Trainer 18, i 4Move, producent napojów izotonicznych dla sportowców.

Zgłoszenia do "Wyzwania RW 2013" zostały zakończone

Zobacz listę uczestników akcji

 

RW

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij