Rusza Wyzwanie Runner's World 2013

Rusza Wyzwanie Runner's World 2013! Podejmij rękawicę, wstąp do 50-osobowej drużyny Runner's World, przez 16 tygodni trenuj pod okiem naszych trenerów i wystartuj w Poznań Maraton 2013. Zapisy do akcji już 6 maja!

Wyzwanie Runner's World 2013

Ogromne zainteresowanie poprzednimi edycjami Wyzwania Runner's World utwierdziło nas w przekonaniu, że warto kontynuować tę akcję i nadal pomagać wam w przygotowaniach do startów na długich dystansach, oferując profesjonalną opiekę doświadczonych trenerów RW.

Tegoroczne Wyzwanie Runner’s World, podobnie jak było w poprzednim roku, to możliwość trenowania do maratonu według indywidualnych planów, stworzonych specjalnie dla Ciebie przez trenerów RW. Osoby, które spełnią warunki udziału w akcji, staną się członkami zespołu Wyzwanie Runner’s World. Finałem akcji i cyklu przygotowań będzie wspólny start w Poznań Maraton w dniu 13 października 2013 roku.

Do wyzwania może przystąpić każdy, bez względu na płeć, wiek, miejsce zamieszkania i staż biegowy. Jedyne warunki to ukończone 18 lat, aktualne orzeczenie lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych i chęć podjęcia wyzwania.

Dostaniesz od nas:

• 16-tygodniową opiekę trenera Runner’s World

• indywidualny program treningowy i możliwość bieżącej konsultacji oraz modyfikacji założeń treningowych

• prawo startu w Poznań Maraton bez żadnych opłat

• wstęp do Strefy Runner’s World VIP na Poznań Maraton 2013 (rejestracja, odbiór numerów startowych, szatnia, napoje, strefa relaksu: masaż)

• techniczną koszulkę startową Asics z logo akcji

Kiedy zaczynamy?

Link do formularza zgłoszeniowego znajdziesz poniżej, zanim jednak zdecydujesz się wziąć udział w akcji, zapoznaj się z dostępnym na naszej stronie od piątku, 3 maja, regulaminem "Wyzwania Runner's World 2013". Zapisy do akcji rozpoczną się 6 maja, w poniedziałek - formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony punktualnie o godz. 19. Decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekaj z wypełnieniem formularza! Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona - w tegorocznym wyzwaniu będzie mogło wziąć udział 50 biegaczek i biegaczy.

Koszt uczestnictwa w Wyzwaniu Runner’s World to jedyne 299 zł.

Partnerami akcji jest Poznań Maraton oraz firmy Asics, producent legendarnych butów treningowo-startowych Gel-DS Trainer 18, i 4Move, producent napojów izotonicznych dla sportowców.

Zgłoszenia do "Wyzwania RW 2013" zostały zakończone

Zobacz listę uczestników akcji

 

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}