Rusza Wyzwanie Runner's World 2014

Rozpoczynamy Wyzwanie Runner's World 2014! Podejmij rękawicę, wstąp do 50-osobowej drużyny Runner's World, przez 16 tygodni trenuj pod okiem naszych trenerów i razem z nami wystartuj w Poznań Maraton 2014. Zapisy do akcji już 27 kwietnia!

Wyzwanie Runner's World 2014

Rosnące z roku na rok zainteresowanie Wyzwaniem Runner's World i sukcesy jego uczestników, wyrażone osiągniętymi wynikami w zawodach, do których przygotowywali się pod opieką naszych trenerów, to dla nas najlepsza motywacja do kontynuowania naszej akcji. Toteż niniejszym oficjalnie ogłaszamy, że oto rozpoczynamy 4. już edycję Wyzwania Runner's World!

Tegoroczne Wyzwanie Runner’s World, podobnie jak było w poprzednich dwóch latach, to możliwość trenowania do maratonu według indywidualnych planów, stworzonych specjalnie dla Ciebie przez trenerów RW. Osoby, które spełnią warunki udziału w akcji, staną się członkami zespołu Wyzwanie Runner’s World. Finałem akcji i cyklu przygotowań będzie wspólny start w Poznań Maraton w dniu 12 października 2014 roku.

Do wyzwania może przystąpić każdy, bez względu na płeć, wiek, miejsce zamieszkania i staż biegowy. Jedyne warunki to ukończone 18 lat, aktualne orzeczenie lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych i chęć podjęcia wyzwania.

Dostaniesz od nas:

• 16-tygodniową opiekę trenera Runner’s World

• indywidualny program treningowy i możliwość bieżącej konsultacji oraz modyfikacji założeń treningowych

• prawo startu w Poznań Maraton bez żadnych opłat

• wstęp do Strefy Runner’s World VIP na Poznań Maraton 2014 (rejestracja, odbiór numerów startowych, szatnia, napoje, strefa relaksu: masaż)

• techniczną koszulkę startową Asics z logo akcji

Kiedy zaczynamy?

Zapisy do akcji rozpoczną się w niedzielę, 27 kwietnia - formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony punktualnie o godz. 19 (link do niego poniżej oraz na stronie głównej RW i facebookowym profilu RW). Decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekaj z wypełnieniem formularza! Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona - w tegorocznym Wyzwaniu RW będzie mogło wziąć udział 50 biegaczek i biegaczy. Zanim jednak zdecydujesz się wziąć udział w akcji, zapoznaj się z dostępnym już regulaminem "Wyzwania Runner's World 2014"

Koszt uczestnictwa w Wyzwaniu Runner’s World to jedyne 350 zł.

Partnerami akcji są Poznań Maraton oraz firma Asics, producent butów Asics Gel-Super J33 stworzonych w oparciu o koncepcję Mix Up Your Training.

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone

 

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}