[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Rusza Wyzwanie Runner's World 2015

Rozpoczynamy 5. edycję Wyzwania Runner's World. Podejmij rękawicę, wstąp do 50-osobowej drużyny Runner's World, przez 16 tygodni trenuj pod okiem naszych trenerów i, w wielkim finale akcji, razem z nami wystartuj w Poznań Maraton 2015. Zapisy ruszają już 10 maja!

Wyzwanie Runner's World Asics/Runner's World

UWAGA! Zapisy już zakończone. Tutaj sprawdzisz, czy znalazłeś się na liście: Zakwalifikowani do Wyzwania Runner's World 2015

Z roku na rok zainteresowanie Wyzwaniem Runner's World wzrasta. Lista uczestników zapełnia się dosłownie w kilka minut. Przez cały rok dostajemy od Was setki zapytań o kolejną edycję. Do tego dochodzą sukcesy uczestników programu, wyrażone osiągniętymi wynikami w zawodach, to dla nas najlepsza motywacja do kontynuowania naszej akcji.

REKLAMA

Toteż niniejszym oficjalnie ogłaszamy, że oto rozpoczynamy 5. już edycję Wyzwania Runner's World!

Tegoroczne Wyzwanie Runner’s World, podobnie jak było w poprzednich latach, to możliwość trenowania do maratonu według indywidualnych planów, stworzonych specjalnie dla Ciebie przez trenerów RW. Osoby, które spełnią warunki udziału w akcji, staną się członkami zespołu Wyzwanie Runner’s World. Finałem akcji i cyklu przygotowań będzie wspólny start w Poznań Maraton w dniu 11 października 2015 roku.

Do wyzwania może przystąpić każdy, bez względu na płeć, wiek, miejsce zamieszkania i staż biegowy. Jedyne warunki to ukończone 18 lat, aktualne orzeczenie lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych i chęć podjęcia wyzwania.

Co otrzyma uczestnik Wyzwania Runner's World?

- 16-tygodniową opiekę trenera Runner’s World;
- indywidualny program treningowy;
- prawo startu w Poznań Maraton 2015 bez żadnych opłat;
- wstęp do Strefy Runner’s World VIP na Poznań Maraton 2015 (rejestracja, odbiór numerów startowych, szatnia, napoje, strefa relaksu: masaż);
- techniczną koszulkę startową Asics z logo akcji.

Kiedy zaczynamy?

Zapisy do akcji rozpoczną się w niedzielę, 10 maja - formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony punktualnie o godz. 19 (link do niego znajdziesz w tym artykule poniżej i na facebookowym profilu RW).

Zapisz się: Formularz zgłoszeniowy do Wyzwania RW 2015

Decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekaj z wypełnieniem formularza! Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona - w tegorocznym Wyzwaniu RW będzie mogło wziąć udział 50 biegaczek i biegaczy.

Zanim jednak zdecydujesz się wziąć udział w akcji, zapoznaj się z dostępnym już regulaminem "Wyzwania Runner's World 2015". Koszt uczestnictwa w Wyzwaniu Runner’s World to jedyne 350 zł.

Partnerami akcji są Poznań Maraton oraz firma Asics, producent butów Asics Gel-Nimbus 17 - świetnej propozycji na długie dystanse.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij