Rusza Wyzwanie Runner's World 2015

Rozpoczynamy 5. edycję Wyzwania Runner's World. Podejmij rękawicę, wstąp do 50-osobowej drużyny Runner's World, przez 16 tygodni trenuj pod okiem naszych trenerów i, w wielkim finale akcji, razem z nami wystartuj w Poznań Maraton 2015. Zapisy ruszają już 10 maja!

Wyzwanie Runner's World Asics/Runner's World
Asics/Runner's World

UWAGA! Zapisy już zakończone. Tutaj sprawdzisz, czy znalazłeś się na liście: Zakwalifikowani do Wyzwania Runner's World 2015

Z roku na rok zainteresowanie Wyzwaniem Runner's World wzrasta. Lista uczestników zapełnia się dosłownie w kilka minut. Przez cały rok dostajemy od Was setki zapytań o kolejną edycję. Do tego dochodzą sukcesy uczestników programu, wyrażone osiągniętymi wynikami w zawodach, to dla nas najlepsza motywacja do kontynuowania naszej akcji.

Toteż niniejszym oficjalnie ogłaszamy, że oto rozpoczynamy 5. już edycję Wyzwania Runner's World!

Tegoroczne Wyzwanie Runner’s World, podobnie jak było w poprzednich latach, to możliwość trenowania do maratonu według indywidualnych planów, stworzonych specjalnie dla Ciebie przez trenerów RW. Osoby, które spełnią warunki udziału w akcji, staną się członkami zespołu Wyzwanie Runner’s World. Finałem akcji i cyklu przygotowań będzie wspólny start w Poznań Maraton w dniu 11 października 2015 roku.

Do wyzwania może przystąpić każdy, bez względu na płeć, wiek, miejsce zamieszkania i staż biegowy. Jedyne warunki to ukończone 18 lat, aktualne orzeczenie lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych i chęć podjęcia wyzwania.

Co otrzyma uczestnik Wyzwania Runner's World?

- 16-tygodniową opiekę trenera Runner’s World;
- indywidualny program treningowy;
- prawo startu w Poznań Maraton 2015 bez żadnych opłat;
- wstęp do Strefy Runner’s World VIP na Poznań Maraton 2015 (rejestracja, odbiór numerów startowych, szatnia, napoje, strefa relaksu: masaż);
- techniczną koszulkę startową Asics z logo akcji.

Kiedy zaczynamy?

Zapisy do akcji rozpoczną się w niedzielę, 10 maja - formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony punktualnie o godz. 19 (link do niego znajdziesz w tym artykule poniżej i na facebookowym profilu RW).

Zapisz się: Formularz zgłoszeniowy do Wyzwania RW 2015

Decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekaj z wypełnieniem formularza! Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona - w tegorocznym Wyzwaniu RW będzie mogło wziąć udział 50 biegaczek i biegaczy.

Zanim jednak zdecydujesz się wziąć udział w akcji, zapoznaj się z dostępnym już regulaminem "Wyzwania Runner's World 2015". Koszt uczestnictwa w Wyzwaniu Runner’s World to jedyne 350 zł.

Partnerami akcji są Poznań Maraton oraz firma Asics, producent butów Asics Gel-Nimbus 17 - świetnej propozycji na długie dystanse.

RW

REKLAMA
}