[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Volvo V40: auto dla biegacza

Wśród wszystkich biegaczy, którzy ukończą w tym roku Poznań Maraton i odpowiedzą na pytanie konkursowe, zostanie rozlosowany samochód osobowy Volvo V40. Uczestnicy Wyzwania RW będą mogli również wygrać weekend z Volvo V40.
Nowe Volvo V40 to doskonałe połączenie bezpieczeństwa, komfortu, ekonomii i dbałości o środowisko. (fot. Volvo)

Co wyjątkowego jest w Volvo V40? Poza widocznym na pierwszy rzut oka nowoczesnym designem, najnowszy model Volvo przyciąga wszechstronnością i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Zaskakuje długą listą funkcji wpierających kierowcę, które dbają o jego samopoczucie i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi.

Bezpieczeństwo

V40 to pierwsze na świecie auto, które zostało wyposażone w poduszkę powietrzną chroniącą pieszego. W przypadku zderzenia poduszka wysunie się spod maski i okryje nie tylko obszar pod uniesioną maską ale również jedną trzecią powierzchni szyby. Dodatkowo zmodernizowany system City Safety, czyli układ automatycznego hamowania, zareaguje gdy przed autem pojawi się przeszkoda nawet przy prędkościach do 50 km/h.

Komfort

Nowe Volvo V40 zapewnia kierowcy wyjątkowy komfort - w trakcie jazdy aktywny tempomat utrzymuje bezpieczną odległość za poprzedzającym autem, a asystent parkowania pomaga w szybkim i precyzyjnym ustawieniu auta w wybranym uprzednio miejscu. System przejmuje sterowanie kierownicą, podczas gdy kierowca obsługuje jedynie skrzynię biegów i kontroluje prędkość pojazdu.

Ekonomia i ekologia

Każde Volvo V40 niezależnie od wersji silnikowej i rodzaju skrzyni biegów jest wyposażone w system start/stop i układ odzyskiwania energii podczas hamowania. To przekłada się na oszczędności w zużyciu paliwa - nawet najmocniejszej wersji Diesla - D4, z silnikiem o mocy 177 KM - wystarczy w cyklu mieszanym niewielka ilość paliwa - 4,3 litra na 100 km. Najoszczędniejsza odmiana - D2, z jednostką wysokoprężną - potrzebuje średnio tylko 3,6 litra oleju napędowego i emituje zaledwie 94 gramy CO2 na kilometr. 1 50 biegaczy w akcji

Wyzwanie Runner's World powered by Volvo

W ramach akcji Wyzwanie Runners' World powered by Volvo w ciągu 16 tygodni pod okiem doświadczonych trenerów 50 Czytelników magazynu Runner's World będzie przygotowywać się do październikowego startu w maratonie. Dla każdego opracowano indywidualny program treningowy, który pomoże w osiągnięciu mety tegorocznej edycji Poznań Maraton w określonym czasie. Kibicuj im na trasie - poznasz ich po charakterystycznych koszulkach z logo akcji.

RW

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij