Wyzwanie RW 2012: misja maraton

Wyzwanie Runner's World, w ramach którego 50 śmiałków przygotowuje się pod okiem naszych trenerów do Poznań Maratonu, nabiera tempa. Zobacz, jakie cele stawiają sobie uczestnicy akcji, kto im kibiuje i poznaj sponsorów, dzięki którym ten ambitny projekt jest realizowany.

 

Aaron Goodman - Rodale Images
for. Aaron Goodman
Jacek Heliasz - heliasz.com
Piotr Adamczyk biega regularnie ok. 40 km tygodniowo, a sukcesy stanowią dla niego dodatkową motywację do treningów. (fot. Jacek Heliasz - heliasz.com)

Wyzwanie RW: złamać czas

Każdy z 50 uczestników Wyzwania RW ma swój cel, który chce osiągnąć podczas 13. Poznań Maratonu. Jeden chce zejść poniżej trzy godzin, ktoś inny - zmieścić się w pięciu. Nasi trenerzy podpowiedzą im i Tobie, jak osiągnąć najlepszy wynik w życiu.

czytaj dalej »

Piotr Adamczyk: przepis na biegacza

Postaw sobie cel i powiedz o tym znajomym. Zacznij od małych wyzwań i nie poddawaj się, a trening wejdzie Ci w krew. Tak właśnie robi kibicujący uczestnikom Wyzwania RW aktor Piotr Adamczyk, dzięki czemu ukończył już triathlon i półmaraton, a w planach ma maraton.

czytaj dalej »

Aaron Goodman - Rodale Images
fot. Aaron Goodman
Volvo
Nowe Volvo V40 to doskonałe połączenie bezpieczeństwa, komfortu, ekonomii i dbałości o środowisko. (fot. Volvo)

Wyzwanie RW: zrób maraton w 4 godziny

O złamaniu 4 godzin w maratonie marzy wielu biegaczy. Ty także? Nasz przetestowany w praktyce 16-tygodniowy plan treningowy pomoże Ci pokonać ten dystans w 3:59:59 albo szybciej. Klucz do sukcesu to podbiegi, sesje w wolnym tempie i próby czasowe.

czytaj dalej »

Volvo V40: auto dla biegacza

Wśród wszystkich biegaczy, którzy ukończą w tym roku Poznań Maraton i odpowiedzą na pytanie konkursowe, zostanie rozlosowany samochód osobowy Volvo V40. Uczestnicy Wyzwania RW będą mogli również wygrać weekend z Volvo V40.

czytaj dalej »

 

Wyzwanie RW: pobiegnij z nami maraton

Podejmij Wyzwanie Runner's World, wstąp do 50-osobowej drużyny RW, przygotuj się pod okiem naszych trenerów do maratonu i pokonaj królewski dystans podczas Poznań Maraton 2012!

czytaj dalej »

 

 

SC

REKLAMA
}