[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Wyzwanie RW 2012: misja maraton

Wyzwanie Runner's World, w ramach którego 50 śmiałków przygotowuje się pod okiem naszych trenerów do Poznań Maratonu, nabiera tempa. Zobacz, jakie cele stawiają sobie uczestnicy akcji, kto im kibiuje i poznaj sponsorów, dzięki którym ten ambitny projekt jest realizowany.

 

for. Aaron Goodman Piotr Adamczyk biega regularnie ok. 40 km tygodniowo, a sukcesy stanowią dla niego dodatkową motywację do treningów. (fot. Jacek Heliasz - heliasz.com)

Wyzwanie RW: złamać czas

Każdy z 50 uczestników Wyzwania RW ma swój cel, który chce osiągnąć podczas 13. Poznań Maratonu. Jeden chce zejść poniżej trzy godzin, ktoś inny - zmieścić się w pięciu. Nasi trenerzy podpowiedzą im i Tobie, jak osiągnąć najlepszy wynik w życiu.

czytaj dalej »

Piotr Adamczyk: przepis na biegacza

Postaw sobie cel i powiedz o tym znajomym. Zacznij od małych wyzwań i nie poddawaj się, a trening wejdzie Ci w krew. Tak właśnie robi kibicujący uczestnikom Wyzwania RW aktor Piotr Adamczyk, dzięki czemu ukończył już triathlon i półmaraton, a w planach ma maraton.

czytaj dalej »

fot. Aaron Goodman Nowe Volvo V40 to doskonałe połączenie bezpieczeństwa, komfortu, ekonomii i dbałości o środowisko. (fot. Volvo)

Wyzwanie RW: zrób maraton w 4 godziny

O złamaniu 4 godzin w maratonie marzy wielu biegaczy. Ty także? Nasz przetestowany w praktyce 16-tygodniowy plan treningowy pomoże Ci pokonać ten dystans w 3:59:59 albo szybciej. Klucz do sukcesu to podbiegi, sesje w wolnym tempie i próby czasowe.

czytaj dalej »

Volvo V40: auto dla biegacza

Wśród wszystkich biegaczy, którzy ukończą w tym roku Poznań Maraton i odpowiedzą na pytanie konkursowe, zostanie rozlosowany samochód osobowy Volvo V40. Uczestnicy Wyzwania RW będą mogli również wygrać weekend z Volvo V40.

czytaj dalej »

 

Wyzwanie RW: pobiegnij z nami maraton

Podejmij Wyzwanie Runner's World, wstąp do 50-osobowej drużyny RW, przygotuj się pod okiem naszych trenerów do maratonu i pokonaj królewski dystans podczas Poznań Maraton 2012!

czytaj dalej »

 

 

SC

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij