[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Wyzwanie RW: pobiegnij z nami półmaraton

50-osób podjęło wyzwanie i sformowało drużynę Runner's World. Wszyscy w pocie czoła ćwiczą pod opieką trenerów RW, żeby 4 września 2011 razem wystartować w 21. Międzynarodowym Półmaratonie Philips Piła 2011.

Wyzwanie RW

Wyzwanie Runner's World to unikalna możliwość trenowania do półmaratonu według indywidualnych planów przygotowanych specjalnie dla Ciebie przez trenerów Runner's World. Osoby, które przystąpiły do akcji, stały się członkami zespołu „Wyzwanie Runner's World".

Finałem akcji i cyklu przygotowań jest wspólny start 4 września 2011 roku w 21. Międzynarodowym Półmaratonie Philips Piła.

REKLAMA

Do akcji mógł przystąpić każdy. Początkujący i zaawansowany. Kobieta i mężczyzna. Osoby starsze i młodsze. Jedyne warunki to ukończone 18 lat, aktualne orzeczenie lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych i chęć podjęcia wyzwania.

Osoby, które podjęły wyzwanie, zyskały:

  1. 12-tygodniową opiekę trenera Runner's World
  2. Indywidualny program treningowy
  3. Opłatę startową na Półmaraton Philips Piła 2011
  4. Wstęp do strefy Runner's World VIP na Półmaratonie Philips Piła 2011 (rejestracja, odbiór numerów startowych, szatnia, napoje, strefa relaksu: masaż)
  5. Techniczną koszulkę startową Reebok ZigTech z logo akcji
  6. Specjalną ofertę na zakup sprzętu sportowego Reebok (30% zniżki)
  7. Specjalną ofertę na zakup zegarków Timex (30% zniżki)

Za cały pakiet trzeba było zapłacić tylko tyle, ile wynosi dystans półmaratonu, czyli 219,75 zł.

Regulamin akcji

Partnerzy akcji: Reebok, Timex.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij