[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Wyzwanie RW: pobiegnij z nami półmaraton

50-osób podjęło wyzwanie i sformowało drużynę Runner's World. Wszyscy w pocie czoła ćwiczą pod opieką trenerów RW, żeby 4 września 2011 razem wystartować w 21. Międzynarodowym Półmaratonie Philips Piła 2011.

Wyzwanie RW

Wyzwanie Runner's World to unikalna możliwość trenowania do półmaratonu według indywidualnych planów przygotowanych specjalnie dla Ciebie przez trenerów Runner's World. Osoby, które przystąpiły do akcji, stały się członkami zespołu „Wyzwanie Runner's World".

Finałem akcji i cyklu przygotowań jest wspólny start 4 września 2011 roku w 21. Międzynarodowym Półmaratonie Philips Piła.

REKLAMA

Do akcji mógł przystąpić każdy. Początkujący i zaawansowany. Kobieta i mężczyzna. Osoby starsze i młodsze. Jedyne warunki to ukończone 18 lat, aktualne orzeczenie lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych i chęć podjęcia wyzwania.

Osoby, które podjęły wyzwanie, zyskały:

  1. 12-tygodniową opiekę trenera Runner's World
  2. Indywidualny program treningowy
  3. Opłatę startową na Półmaraton Philips Piła 2011
  4. Wstęp do strefy Runner's World VIP na Półmaratonie Philips Piła 2011 (rejestracja, odbiór numerów startowych, szatnia, napoje, strefa relaksu: masaż)
  5. Techniczną koszulkę startową Reebok ZigTech z logo akcji
  6. Specjalną ofertę na zakup sprzętu sportowego Reebok (30% zniżki)
  7. Specjalną ofertę na zakup zegarków Timex (30% zniżki)

Za cały pakiet trzeba było zapłacić tylko tyle, ile wynosi dystans półmaratonu, czyli 219,75 zł.

Regulamin akcji

Partnerzy akcji: Reebok, Timex.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA