Wyzwanie Runner's World 2016. Zdobądź Poznań Maraton!

Rozpoczynamy Wyzwanie Runner's World 2016! Podejmij rękawicę, wstąp do 50-osobowej drużyny Runner's World, przez 16 tygodni trenuj pod okiem naszych trenerów i razem z nami wystartuj w Poznań Maraton 2016. Zapisy do akcji już 8 maja!

 wyzwanie Runner's World 2016, wyzwanie Runner's World zapisy, Poznań Maraton 2016 Fabryka Wojowników
Fabryka Wojowników materiały prasowe

Rosnące z roku na rok zainteresowanie Wyzwaniem Runner's World i sukcesy jego uczestników, wyrażone osiągniętymi wynikami w zawodach, do których przygotowywali się pod opieką naszych trenerów, to dla nas najlepsza motywacja do kontynuowania naszej akcji. Toteż niniejszym oficjalnie ogłaszamy, że oto rozpoczynamy 6. już edycję Wyzwania Runner's World!

Tegoroczne Wyzwanie Runner’s World, podobnie jak było w poprzednich latach, to możliwość trenowania do maratonu według indywidualnych planów, stworzonych specjalnie dla Ciebie przez trenerów RW. Do zmierzenia z królewskim dystansem przygotowywać będą: Ewa Samborska-Wcisło, Łukasz Kalaszczyński i Kamil Poczwardowski.

Osoby, które spełnią warunki udziału w akcji, staną się członkami zespołu Wyzwanie Runner’s World. Finałem akcji i cyklu przygotowań będzie wspólny start w 17. PKO Poznań Maraton w dniu 9 października 2016 roku.

Do wyzwania może przystąpić każdy, bez względu na płeć, wiek, miejsce zamieszkania i staż biegowy. Jedyne warunki to ukończone 18 lat, aktualne orzeczenie lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych i chęć podjęcia wyzwania.

Dostaniesz od nas:

• 16-tygodniową opiekę trenera Runner’s World

• indywidualny program treningowy i możliwość bieżącej konsultacji oraz modyfikacji założeń treningowych

• prawo startu w 17. PKO Poznań Maraton bez żadnych opłat

• wstęp do Strefy Runner’s World VIP na Poznań Maraton 2016 (rejestracja, odbiór numerów startowych, szatnia, napoje, strefa relaksu: masaż)

• dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie byli uczestnicy akcji i redaktorzy RW służą pomocą

• techniczną koszulkę startową marki Fabryka Wojowników z logo akcji

Kiedy zaczynamy?

Zapisy do akcji rozpoczną się w niedzielę, 8 maja - formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony punktualnie o godz. 19 (link do niego poniżej oraz na stronie głównej RW i facebookowym profilu RW). Decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekaj z wypełnieniem formularza!

Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona - w tegorocznym Wyzwaniu RW będzie mogło wziąć udział 50 biegaczek i biegaczy. Zanim jednak zdecydujesz się wziąć udział w akcji, zapoznaj się z dostępnym już regulaminem "Wyzwania Runner's World 2016".

Koszt uczestnictwa w Wyzwaniu Runner’s World to jedyne 400 zł.

Partnerami akcji są 17. PKO Poznań Maraton oraz firma Fabryka Wojowników, dla której inspiracją do stworzenia kolekcji biegowej była polska husaria. Dlaczego? Bo na każdej trasie biegowej walczymy. Walczymy o lepszą formę, o wyniki. Bo my, Polacy, jesteśmy wojownikami i walczymy do końca. Odzież sportowa WF wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i szyta z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Zgłoszenia (link stanie się aktywny 8 maja)

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}