[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Zegarki Garmin fēnix 5. Co o nich wiemy?

Garmin wypuścił kolejną wersję multisportowych zegarków z GPS i pomiarem tętna z nadgarstka z serii fēnix. Czy modele fēnix 5 odrodziły się z popiołów? Oto nasze wrażenia z kilkudniowych testów najnowszego przedstawiciela serii fēnix.

Zegarki Garmin fēnix 5. Co o nich wiemy? fot. producent

Mieliśmy okazję przetestować model 5X z fabrycznie wgranymi mapami. Przez 4 dni w górach przebiegliśmy łącznie 51 km przy pełnym obciążeniu baterii (GPS, tętno, bluetooth). W tym czasie zegarek zużył 43% energii – jak na smartwatcha niewiele.

Modele serii fēnix: 5S, 5 i 5X różnią się między sobą głównie rozmiarem. Najmniejszy i najlżejszy jest fēnix 5S – świetny dla kobiet o drobnych nadgarstkach, ma kopertę o średnicy 42 mm. Kompaktowy fēnix 5 wyposażono w kopertę 47 mm, natomiast model fēnix 5X w kopertę 51 mm (to tyle samo, co fēnix 3).

REKLAMA

Cena: 2560 zł

Werdykt

Garmin z serii fēnix 5 to udane połączenie smartwatcha z zegarkiem treningowym o najwyższych parametrach.

1. fēnix 5.

 

Modele z tej serii mają kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, czytelny nawet przy ostrym świetle.

2. fēnix 5S

 

Najmniejszy, ale ma wszystkie treningowe funkcje serii 5, które rozbudowane zostały o pomiary istotne przy bieganiu po górach.

3. fēnix 5X

Stalowa konstrukcja koperty sprawia, że ten fēnix jest pancernym smartwatchem i najbardziej wytrzymałym Garminem.

RW 09/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij