Starter

10

Okazuje się, że kiedy biegasz mniej, niedobrze jest biegać za mocno. Sprawdź, jaką część Twoich treningów powinno zajmować spokojne tempo.

12

Są produkty, które mogą długo leżeć w Twojej spiżarni i nie tracić nic ze swojej mocy. Zobacz, które.

14

Bieganie może cementować związki, ale też być przyczyną ich rozpadu. Oto 5 przykazań udanego pożycia biegaczy z niebiegaczami.

16

Kiedy biegasz po górach, każdy gram sprzętu ma znaczenie. Ten kompletny zestaw Dynafitu waży dużo mniej niż jeden kilogram.

18

Nasza skrzynka kontaktowa, czyli tradycyjnie sprawdzamy, co u Was słychać i o czym marzycie w nowym sezonie.

22

Nawet w czasach pandemii można przez bieganie pomagać innym. Tak jak w biegu charytatywnym „Biegam z czystą przyjemnością”.

Tematy numeru

26

Można być szybszym, smuklejszym i silniejszym biegaczem, biegając na początku po 15 minut. Haczyk polega na tym, by spróbować robić to codziennie. Podejmiesz wyzwanie?

36

W przypadku biegaczy to, że dieta jest zdrowa, wcale nie oznacza, że pomoże pobić rekordy. Sprawdzamy, które z modnych diet dają siłę do biegu.

44

Przygotuj się do maratonu, bo wiele wskazuje na to, że w końcu jesienią będzie można w nich startować. Oto 18-tygodniowy plan, który pomoże Ci pokonać ten dystans w dobrym stylu.

52

Krzysztof Różnicki nieźle namieszał na zeszłorocznych mistrzostwach Polski na dystansie 800 m, zdobywając złoty medal w wieku 17 lat. Czy będzie lepszy od Adama Kszczota?

58

Bieganie dla czystej przyjemności, bez gadżetów i presji wyniku, może pomóc Ci poradzić sobie z całym złem, które niesie ze sobą Covid-19.

65

Mimo pandemii, producenci butów biegowych nie próżnują. Oto 20 nowych modeli, które mogą sprawić, że bieganie będzie jeszcze szybsze i jeszcze przyjemniejsze.

Trening RW

78

To, jak oddychasz, ma wpływ na to, jak szybko biegasz i czy będziesz łapać kontuzje. Naucz się sztuki dobrego oddechu.

80

12 patentów na terenowy fun, czyli jak bezpiecznie zacząć bawić się w trail

82

Jak planować mocne akcenty w swoim programie treningowym.

84

Ćwiczenia na dobrą postawę, dzięki którym będziesz biegać szybciej.

Paliwo

86

Wykorzystaj siłę orzechów.

88

Unikaj tych trzech błędów przy zrzucaniu wagi, a szybciej spalisz tłuszcz.