Starter

10

Konkursy na najdłuższą „deskę” możesz sobie spokojnie odpuścić. Dla biegaczy lepiej ją robić krócej, ale częściej.

12

Kanapka mistrzów? Nie, nie jest to kromka chleba z sałatą, żółtym serem, wędliną i pomidorem, choć równie smaczna. Zobacz nasz przepis.

14

Wbijanie komuś szpilki wcale nie musi oznaczać złośliwości, a wręcz przeciwnie. Tak naprawdę to chodzi o igły, które pomogą zwalczyć niejeden uraz.

16

Buty trailowe muszą mieć przyczepność lepszą niż opony w bolidach F1. Ten model nie zawiedzie Cię niezależnie od pogody i nawierzchni.

18

Nasza skrzynka kontaktowa, czyli sprawdzamy, co u Was słychać i jak wytrzymujecie społeczną izolację.

20

Bieganie daje długowieczność. Ten 100-latek jest na to dowodem.

Tematy numeru

26

Formę możesz zbudować również w łóżku, bo bez regeneracji zapomnij o dobrych wynikach. Sprawdź, jak się wysypiać i mieć energię na wszystko.

32

Już nie odpuścisz żadnego treningu. Mamy trzy skuteczne recepty na brak motywacji. Przed zastosowaniem zapoznaj się z treścią naszej ulotki.

38

Na pustym baku, czyli kiedy warto biegać na czczo.

44

Wszyscy tęsknimy za zawodami. Można oczywiście ścigać się samemu na 5 czy 10 km, ale można też zrobić sobie własne ultra i pokonać jednego dnia 73 km przez górki. Jak ci czterej muszkieterowie.

52

Możesz biegać mniej i bez presji, a mieć lepsze wyniki. Najważniejsze to zachować równowagę między treningiem a odpoczynkiem. I między bieganiem a życiem.

58

Okazuje się, że sprzęt jednak ma znaczenie, a walka o miano najszybszego buta świata trwa w najlepsze. Nowe technologie mogą Ci pomóc zrobić życiówkę bez mocniejszego treningu.

66

Wydaje się, że bieganie to bezpieczny sport. Gdy poznasz członków tego klubu, może zmienisz zdanie. Trenując z nimi, robisz to na własną odpowiedzialność.

72

9 najlepszych modeli słuchawek do biegania.

Trener RW

78

Piasek może być Twoim najlepszym wsparciem w walce o dobrą formę nie tylko na wakacjach. Ruszaj na plażę.

80

Potrzebujesz zaledwie 5 minut ćwiczeń przed biegiem, by ten był łatwiejszy, szybszy i bez kontuzji. To będzie dobrze wykorzystany czas.

82

Wystarczy, że tylko ruszysz palcem, a Twoja szybkość wzrośnie. Zobacz, jak.

85

Makaron niejedno ma imię. Sprawdź, która z jego odmian będzie dla Ciebie najlepsza. W przepisach RW wszystkie są smaczne.

88

Joga nie kojarzy się raczej z przyspieszeniem, a biegacze z zakładaniem nogi za głowę, a jednak to doskonały duet. Oto joga dla zabieganych biegaczy.