3... 2... 1... Start!

Witajcie na nowej stronie internetowej Runner's World. Powiedzieć, że przeszliśmy lifting, to za mało - na starcie biegu o waszą sympatię i zainteresowanie meldujemy się nie tylko w odmienionej szacie graficznej, ale również z nowymi funkcjami. Mamy nadzieję, że dodacie nas do ulubionych!

shutterstock.com
fot. Photosani/shutterstock.com

Chcemy, by nowy serwis internetowy RW był godnym zaufania źródłem wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy. Znajdziesz tu artykuły i porady treningowe, dietetyczne oraz zdrowotne, dotyczące różnych poziomów zaawansowania biegowego. Poznasz wady i zalety najnowszego sprzętu, który często testowaliśmy na własnej skórze. Przeczytasz inspirujące opowieści o ludziach, dla których bieganie jest pasją i sposobem na życie, a także będziesz mógł z nimi porozmawiać na forum dyskusyjnym. 

Bardzo użytecznym narzędziem, którego nie znajdziesz na innych stronach, jest rozbudowana baza informacji o butach biegowych - każdy z nich został przetestowany w supernowoczesnym laboratorium Runner's World Shoe Lab i opisany zarówno przez redaktorów RW, jak i niezależnych testerów. Dzięki temu dowiesz się, jakie buty będą najlepiej pasowały do Twoich stóp. Już teraz w bazie jest blisko 200 modeli!

Będziemy stopniowo rozwijać stronę. Chcemy, żeby wkrótce stała się rozbudowanym serwisem z dużą liczbą artykułów oraz materiałów fotograficznych i video. Już wkrótce uruchomimy kolejne przydatne funkcje, m.in. prosty w obsłudze kalendarz z precyzyjnymi informacjami o biegach w Twojej okolicy i całej Polsce, specjalną sekcję ze wskazówkami dla początkujących i biegopedię, czyli leksykon wiedzy o bieganiu.

Chcielibyśmy tworzyć ten serwis dla Was i z Wami. Przesyłajcie nam uwagi i propozycje zmian, wskazujcie popełnione błędy: kontakt.

Mamy nadzieję, że dodacie nas do ulubionych i będziecie często odwiedzać.

Zapraszamy także na nasze forum dyskusyjne, na którym możecie porozmawiać na wszystkie tematy związane z bieganiem. 

Zobacz również:
REKLAMA
}