[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

3... 2... 1... Start!

Witajcie na nowej stronie internetowej Runner's World. Powiedzieć, że przeszliśmy lifting, to za mało - na starcie biegu o waszą sympatię i zainteresowanie meldujemy się nie tylko w odmienionej szacie graficznej, ale również z nowymi funkcjami. Mamy nadzieję, że dodacie nas do ulubionych!

fot. Photosani/shutterstock.com

Chcemy, by nowy serwis internetowy RW był godnym zaufania źródłem wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy. Znajdziesz tu artykuły i porady treningowe, dietetyczne oraz zdrowotne, dotyczące różnych poziomów zaawansowania biegowego. Poznasz wady i zalety najnowszego sprzętu, który często testowaliśmy na własnej skórze. Przeczytasz inspirujące opowieści o ludziach, dla których bieganie jest pasją i sposobem na życie, a także będziesz mógł z nimi porozmawiać na forum dyskusyjnym. 

Bardzo użytecznym narzędziem, którego nie znajdziesz na innych stronach, jest rozbudowana baza informacji o butach biegowych - każdy z nich został przetestowany w supernowoczesnym laboratorium Runner's World Shoe Lab i opisany zarówno przez redaktorów RW, jak i niezależnych testerów. Dzięki temu dowiesz się, jakie buty będą najlepiej pasowały do Twoich stóp. Już teraz w bazie jest blisko 200 modeli!

Będziemy stopniowo rozwijać stronę. Chcemy, żeby wkrótce stała się rozbudowanym serwisem z dużą liczbą artykułów oraz materiałów fotograficznych i video. Już wkrótce uruchomimy kolejne przydatne funkcje, m.in. prosty w obsłudze kalendarz z precyzyjnymi informacjami o biegach w Twojej okolicy i całej Polsce, specjalną sekcję ze wskazówkami dla początkujących i biegopedię, czyli leksykon wiedzy o bieganiu.

Chcielibyśmy tworzyć ten serwis dla Was i z Wami. Przesyłajcie nam uwagi i propozycje zmian, wskazujcie popełnione błędy: kontakt.

Mamy nadzieję, że dodacie nas do ulubionych i będziecie często odwiedzać.

Zapraszamy także na nasze forum dyskusyjne, na którym możecie porozmawiać na wszystkie tematy związane z bieganiem. 

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij